Akumulator Nexon TNL 12-110-AE 12V 110Ah AGM
cena online
- Producent: Nexon
- Typ: TNL-12-110-AE
- Pojemność nominalna: 110 Ah
- Napięcie nominalne: 12 V
- Waga: 33 kg
- Długość: 330 mm
- Szerokość: 171 mm
- Wysokość: 220 mm
- Terminal: śrubka M8
- MAX prąd ładowania: 30,0 A
- Projektowana żywotność: do 12 lat pracy buforowej
Przesyłka Kurierska dostawa w 2 dni
Paczkomaty InPost odbierz w ciągu 2 dni
Odbiór osobisty odbierz za godzinę
Ustawowe prawo do zwrotu 14 dni
Informacje dodatkowe
| Waga | 33,0 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | TNL-12-110-AE |
| Projektowana żywotność | do 12 lat |
| Rodzaj akumulatora | AGM |
| Producent | Nexon |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Podobne produkty
Akumulator Exide AGM EK820 12V 82Ah (następca EK800)
Promocja!
Akumulator Bpower Garden GP 22-12 12V 22Ah
Dodaj do koszyka -
Akumulator żelowy Nexon Deep Cycle GEL 12V 7,2 Ah
Akumulator Exide Premium EA770 12V 77Ah 760A Carbon Boost
Erret Smart 5A – prostownik mikroprocesorowy 6/12V 5A
Akumulator Exide AGM EK720 12V 72Ah (zamiennik EK700)
Promocja!
Akumulator Exide Premium EA722 12V 72Ah 720A Carbon Boost
Wybierz opcje -
Akumulator Exide Premium EA1000 12V 100Ah 900A Carbon Boost
Wybierz opcje -
Akumulator Exide Premium EA852 12V 85Ah 800A Carbon Boost
Akumulator Exide AGM EK960 12V 96Ah ( zamiennik EK950)