Balanser napięcia akumulatorów IPS-BB-24-LED 24V
cena online
- Symbol: IPS-BB-24-LED
- Napięcie znamionowe akumulatorów: 2 x 12V
- Prąd znamionowy: 0-5A
- Prąd spoczynkowy: <3mA
- Odcięcie przy głębokim rozładowaniu: 10V
- Ochrona przed odwrotną polaryzacją
- Stopień ochrony: IP64
- Otwór montażowy: M3
- Wymiary:78x78x28mm
- Waga: 200g
Przesyłka Kurierska dostawa w 2 dni
Paczkomaty InPost odbierz w ciągu 2 dni
Odbiór osobisty odbierz za godzinę
Ustawowe prawo do zwrotu 14 dni
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4005766459990 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Akumulator Exide AGM EK820 12V 82Ah (następca EK800)
Promocja!
Akumulator Bpower Garden GP 22-12 12V 22Ah
Dodaj do koszyka -
Akumulator żelowy Nexon Deep Cycle GEL 12V 7,2 Ah
Akumulator Exide Premium EA770 12V 77Ah 760A Carbon Boost
Erret Smart 5A – prostownik mikroprocesorowy 6/12V 5A
Akumulator Exide AGM EK720 12V 72Ah (zamiennik EK700)
Promocja!
Akumulator Exide Premium EA722 12V 72Ah 720A Carbon Boost
Wybierz opcje -
Akumulator Exide Premium EA1000 12V 100Ah 900A Carbon Boost
Wybierz opcje -
Akumulator Exide Premium EA852 12V 85Ah 800A Carbon Boost
Akumulator Exide AGM EK960 12V 96Ah ( zamiennik EK950)