Zasilacz awaryjny IPS IPS1600-SIN-WM 1600W
cena online
- Producent: IPS
- Typ: IPS UPS 1600 – SIN -WM 1600 W
- Moc znamionowa: 1600 Va / 1600 W
- Kształt napięcia wyjściowego: czysty sinus (true sin),
- Wbudowany AVR,
- Wizualizacja stanu pracy przez wyświetlacz LCD
- Napięcie akumulatorów: 24 V ( 2 x 12 V )
- Współpraca z akumulatorami: standard, AGM , GEL ( brak w zestawie )
Paczkomaty InPost odbierz w ciągu 2 dni
Odbiór osobisty odbierz za godzinę
Ustawowe prawo do zwrotu 14 dni
Zasilacz awaryjny IPS1600 SIN WM jest urządzeniem do bezprzerwowego zasilania m.in.: instalacji centralnego ogrzewania (piece CO, pompy, sterowniki, podajniki etc.), komputerów, serwerów, zestawów komputerowych, bram automatycznych, urządzeń automatyki, elektronarzędzi itp. W przypadku zaniku napięcia sieciowego 230VAC, urządzenie przełącza się w tryb pracy akumulatorowej , pozwalając na dalsze bezprzerwowe działanie systemu i zabezpieczając przed uszkodzeniem instalacji, bezpowrotną utratą danych itp.
Parametry techniczne: MODEL IPS1600-SIN-WM
1. Moc znamionowa (pozorna/czynna): 1600VA/1600W
2. WEJŚCIE
- Napięcie wejściowe: znamionowe: 230Vac
- Zakres napięcia wejściowego: 156Vac – 294Vac
- Częstotliwość napięcia wejściowego: 50/60Hz ± 10% (auto selekcja)
3. WYJŚCIE
- Napięcie wyjściowe: praca sieciowa:182Vac – 253Vac, praca bateryjna: 230Vac +/- 5%,
- Częstotliwość napięcia wyjściowego 50/60Hz ± 1% (auto selekcja)
- Kształt napięcia wyjściowego: tryb sieciowy - czysty sinus, tryb bateryjny: czysty sinus
- Czas przełączenia na UPS Maksymalnie 10 ms
- Liczba gniazd wyjściowych CEE 7/3 2szt (tzw. Shucko)
- Sprawność przetwornicy: praca sieciowa: <95%, praca bateryjna: <80%
- Współczynnik mocy PF 1,0
- Współpraca z obciążeniami rezystancyjne, indukcyjne, pojemnościowe, prostownikowe
4. BATERIA - brak w zestawie.
- Typ akumulatorów: Kwasowo ołowiowe np. AGM napięcie 24V ( 2 akumulatory 12V podłączone szeregowo)
- Prąd ładowania 1 - 30A * (domyślnie 20A)
- Dostępne prądy ładowania: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,15,20.25,30,35 40A
- Wyrównawcze napięcie ładowania 28,8Vdc
- Napięcie podtrzymania ładowania 27,4Vdc
- Napięcie odcięcia baterii nominalne 20,4Vdc
- Zakres ustawiania napięcia odcięcia 19,3-23,0Vdc
- Współpraca z baterią: 2szt 12V 18….400Ah w systemie 24V ( podłączone szeregowo)
- Długość przewodów bateryjnych: 0,8m
- Przekrój przewodów bateryjnych: 6mm2, M10
- Czas pracy na zasilaniu z akumulatora: uzależniony od pojemności akumulatora
5. ZABEZPIECZENIA
6. PARAMETRY ŚRODOWISKOWE
- Wilgotność względna w czasie pracy 20~90% RH @ 0~40°C (bez kondensacji)
- Poziom hałasu prędkość wentylatora dopasowana do potrzeb
7. WYMIARY I WAGA
- Waga netto/brutto (kg) 18 / 18,5 kg
- Wymiary szer./gł./wys. (mm) 293 / 280 / 160
- Wymiary opakowania szer./gł./wys. (mm) 370/355/235
W zestawie przewód zasilający i instrukcja obsługi.
Informacje dodatkowe
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5902135123768 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Akumulator Exide AGM EK820 12V 82Ah (następca EK800)
Promocja!
Akumulator Bpower Garden GP 22-12 12V 22Ah
Dodaj do koszyka -
Akumulator żelowy Nexon Deep Cycle GEL 12V 7,2 Ah
Akumulator Exide Premium EA770 12V 77Ah 760A Carbon Boost
Erret Smart 5A – prostownik mikroprocesorowy 6/12V 5A
Akumulator Exide AGM EK720 12V 72Ah (zamiennik EK700)
Promocja!
Akumulator Exide Premium EA722 12V 72Ah 720A Carbon Boost
Wybierz opcje -
Akumulator Exide Premium EA1000 12V 100Ah 900A Carbon Boost
Wybierz opcje -
Akumulator Exide Premium EA852 12V 85Ah 800A Carbon Boost
Akumulator Exide AGM EK960 12V 96Ah ( zamiennik EK950)